Patlamış Mısır & Pamuk Şeker

Patlamış Mısır & Pamuk Şeker

İzmir Patlamış Mısır Servisi

Zevkle tükettiğimiz ve birçok alanda kullandığımız mısır bitkisi yağ bakımından zengindir. Ayrıca bileşiminde bol miktarda karbonhidrat bulunmasından dolayı enerji verici bir besindir ve de bileşiminde su, mineral, protein, yağ gibi temel besinleri de bulundurur… Patlamış Mısırcı arkadaşlarımız Osmanlı kıyafetleri ve ekipmanlarıyla programdan önce gelir ve mekanda hazır bulunur. Patlamış mısır arabalarımız ve ürünlerimiz hijyen kurallarına en uygun şekilde sizlere sunulmaktadır…

İzmir Pamuk Şeker Servisi

Hafif ve kabarık bir yapıya sahip olan pamuk şeker adını, görünüşünün pamuğa olan benzerliğinden almıştır. Bu şekerleme çeşidi, erimiş şekerin üretim makinesindeki dönüşüyle tel tel ayrılması ile üretilmekte ve şekillenmektedir.

Pamuk şekeri, diğer şekerleme çeşitlerinden farklı olarak, sadece şekerden üretilmektedir. Bu ürün, sadece şekerden üretilmesine rağmen, oldukça az miktarda şeker içermektedir, hacminin kalan kısmını hava oluşturmaktadır ve bu hava pamuk şekere kendine has olan karakteristik görünüşünü vermektedir. Bu lifli ve kabarık yapısıyla, şekerleme çeşitleri arasında tek olma özelliğine sahiptir. Bu özelliğinin temel sebebi de, hava, kullanılan şeker ve uygulanan işlemin metodudur.

Ekip Arkadaşlarımız Osmanlı Kıyafetleri ve Ekipmanlarıyla Programdan Önce Gelir ve Mekanda Hazır Bulunur. Araçlarımız,Ürünlerimiz İçin Hijyen Kuralları Titizlikle Ele Alınmaktadır.

Detaylı bilgi için İletişime geçin.
Tel: 0232 37 37 222 Gsm: 0554 206 46 11

 

 

 

 

Diğer Hizmetlerimiz